peníze ihned 222 209 011

Pomáháme
dávat věci do pořádku

Nejčastěji pomáhame lidem s

rozbitou novou
lednicí
porouchaným opraveným
autem
nečekanou léčbou
u veterináře

Aby doma vše fungovalo, jak má. Půjčujeme na cokoliv.

Naši klienti říkají

„Chtěla bych vám moc poděkovat za pomoc, když jsem to potřebovala. Opravdu jste mi pomohli. Jsem moc vděčná za vaši důvěru.”

- Mgr. Anna S.

„Děkuju, je to skvělý takhle fungovat online! Kdyby takhle pracovaly všechny organizace v ČR a v EU, to by byla paráda.”

- Vítězslav N.

„Moc vám děkuji za půjčku. Jste moc milí a hodní v telefonu. Moc mě potěšilo poděkování za splacenou půjčku. Určitě se na vás znovu obrátím, když bude třeba.“

- Hana P.

Aby doma vše fungovalo, jak má. Půjčujeme na cokoliv.

Máme vlastní callcentrum
222 209 011 (Po-Pá 8-18h)

Jsme členové Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů a dodržujeme etický kodex APNÚ

Uzavřeli jsme už desetitisíce půjček od roku 2014

Časté dotazy

Jak si půjčit?

Požádejte o půjčku na této stránce online nebo na telefonu 222 209 011 a do několika minut po schválení půjčky máte peníze k dispozici. Mějte u sebe mobilní telefon, pošleme vám na něj kód.

-

Jak půjčku splatit?

Svoji půjčku splatíte na jeden z našich bankovních účtů, přičemž naše společnost má účty u téměř většiny bankovních institucí. Bude tak pro Vás pohodlné provést bankovní převod.
Pro splátky půjčky typu Credit 30 můžete využít následující bankovní účty:
3583352369/0800
2400654643/2010
107-8464300227/0100
8243676001/5500
266723994/0300

Musí vám být více než 18 let a nesmíte u nás mít žádné aktuálně nesplacené půjčky.

Ne, u společnosti CreditPortal je možné mít jen jednu aktivní půjčku.

CreditPortal, a.s. je mladá dynamická společnost, která se chce odlišit od ostatních společností z oblasti krátkodobých úvěrů. Důležitá je pro nás důvěryhodnost a propracovaný etický přístup ke klientům. Naše služby a produkty jsou vymyšleny tak, aby vám co nejvíce pomohly s neodkladnými finančními výdaji, na které je váš rozpočet krátký.

CreditPortal, a.s.
IČO: 05561302
Argentinská 286/38,
Praha-Holešovice,
PSČ 170 00
email: kontakt@creditportal.cz
tel: 222 209 011
datová schránka: gvs6c6r

Pomáháme dávat věci do pořádku. Půjčujeme na cokoliv.

Důsledky nesplácení a zodpovědné půjčování

Jsme si vědomi toho, že mohou nastat situace, kdy bude ovlivněna vaše schopnost půjčku splatit včas. V případě, že nebudete schopni dodržet termín splátky, spojte se s naším zákaznickým servisem na telefonním čísle 222 209 011 a my uděláme vše, abychom vám pomohli. Informace o konkrétních poplatcích za nedodržování ujednání Smlouvy o úvěru naleznete na stránce Poplatky za pozdní splácení.

Pečlivě hodnotíme vaši schopnost splácet na základě všech dostupných informací. Finální rozhodnutí ale máte ve svých rukou. Pokud víte, že půjčku nebude schopni splatit, peníze si, prosím, nepůjčujte.

Metody vymáhání

Všechny naše procesy vymáhání jsou v plném souladu s požadavky příslušných právních předpisů. Pokud se nám nepodaří vás zastihnout, požádáme o spolupráci jednu z inkasních agentur. V celém procesu plně dbáme na profesionalitu a dodržování veškerých právních aspektů.

Zodpovědné úvěrování

Dodržování zásad odpovědného úvěrování patří mezi základní principy CreditPortal. Jako významný nebankovní poskytovatel krátkodobých úvěrů v Česku klademe při sjednávání úvěrů důraz nejen na zodpovědný přístup při poskytování úvěrů, na informovanost klientů o nabízených finančních službách, ale soustavně sledujeme kvalitu úvěrového portfolia a v případě, že je ohrožena klientova schopnost splácet úvěr a situace to umožní, usilujeme o nalezení společného a pro klienta nejvýhodnějšího řešení, nejčastěji úpravou splátkového kalendáře.

Naší snahou je prostřednictvím široké produktové nabídky zpřístupnit úvěry co největšímu počtu spotřebitelů, a to podle jejich přání a možností. Předtím, než klientovi poskytneme jakýkoli finanční produkt, je potřeba, abychom co nejlépe znali jeho aktuální situaci i celkovou finanční historii.

Jsme si také plně vědomi toho, že se vlivem nepředvídatelných okolností může kdokoli dostat do tíživé situace. Všem klientům, kteří se do podobných momentů dostali nebo do budoucna očekávají zhoršující se finanční situaci domácnosti, doporučujeme, aby se na nás co nejdříve obrátili. Vzniklou situaci společně s klientem zhodnotíme a nabídneme mu její nejoptimálnější řešení, jakým je například úprava splátkového kalendáře. Zároveň platí, že čím dříve nás na své potíže klient upozorní, tím snazší řešení se nám podaří nalézt.

CreditPortal, a.s.

Všechny poskytované spotřebitelské úvěry jsou úvěry nezajištěné a bezúčelové.

IČO: 05561302 Argentinská 286/38, Praha-Holešovice, PSČ 170 00 email: kontakt@creditportal.cz tel: 222 209 011 datová schránka: gvs6c6r

Dozorový orgán - orgán vykonávající dozor nad dodržováním povinností Úvěrujícího znamená Českou obchodní inspekci ve smyslu zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, na adrese Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2 a po udělení oprávnění poskytovatele spotřebitelských úvěrů Česká národní banka, na adrese Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1.

CreditPortal, a.s. neposkytuje rady dle § 85 odst. 1. Klient si sám vybírá produkt, který se nejvíce hodí k jeho současné finanční situaci. Ke změně produktu může dojít na základě žádosti klienta v procesu posuzování žádosti o spotřebitelský úvěr. 

Jsme členové APNÚ

Stali jsme se členy APNÚ a dodržujeme etický kodex asociace.

CreditPortal, a.s. je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Kancelář finančního arbitra

Pro přesměrování na Kancelář finančního arbitra klikněte: http://www.finarbitr.cz/cs/uvod.html

Reklamace

Jste si vědomi jakéhokoli špatného postupu nebo potřebujete podat stížnost na použitý postup u vaší žádosti o Spotřebitelský úvěr? Pro jakékoli stížnosti ohledně postupů společnosti se prosím obracejte na reklamace@creditportal.cz. Jakmile vaši reklamaci obdržíme, postoupíme ji příslušnému oddělení a ozveme se vám během dvou pracovních dní.

© 2017 CreditPortal, a.s.
Obchodní podmínky

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací